Czy warto kupić poprzecierane jeansy?

Jeansy z przetarciami lub dziurami to hit ostatnich miesięcy. Noszą je gwiazdy i celebryci, sięgają po nie panie i panowie. Doskonale podkreślają one swobodny charakter stroju, a do tego znakomicie komponują się z różnymi dodatkami, nawet tymi eleganckimi. Poprzecierane jeansy można dziś znaleźć w kolekcjach większości renomowanych producentów odzieży jeansowej. Produkuje je Wrangler, Pepe Jeans, Cross Jeans, jak też wiele innych marek. Czy warto je kupić?

Mocno sfatygowane czy po prostu modne?

Świat oszalał na punkcie poprzecieranych jeansów, więc to naturalne, że można je znaleźć na wieszakach najlepszych butików i w kolekcjach znanych producentów. Chociaż wyglądają na porządnie sfatygowane i zniszczone, nierzadko kosztują więcej niż spodnie wyglądające „idealnie”. To nierzadko budzi wątpliwości u kupujących: czy rzeczywiście warto je kupić? Czy naprawdę chcę je kupić? Na tak postawione pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie indywidualnie, zastanawiając się na tym, czy w przetartych lub podziurawionych spodniach poczuje się naprawdę swobodnie. Jeśli ma się wątpliwości, warto na początek przygotować własnoręcznie przecierane jeansy, wykorzystując w tym celu zalegające w szafie Wranglery. Można je poprzecierać za pomocą pumeksu lub papieru ściernego.

Poprzecierane ale z klasą

Jeśli poprzecierane jeansy podbiły twoje serce, czujesz się w nich modnie i swobodnie, pora zaopatrzyć się w nową parę. Oferta przecieranych spodni jest niezwykle szeroka, dzięki czemu każdy dopasuje idealne jeansy dla siebie. Delikatne przetarcia na udach czy porządna dziura na kolanie? Jedno i drugie jest dzisiaj bardzo modne! Kupując gotowe poprzecierane spodnie zyskujesz gwarancję fajnego efektu, wykluczasz też ryzyko, że coś pójdzie nie tak podczas własnoręcznego przecierania jeansów. Elementy odzieży pochodzące od wiodących producentów, jak Lee, Cross Jeans albo Wrangler odznaczają się doskonałą jakością i modnym fasonem. By świetnie w nich wyglądać, koniecznie trzeba dobrać odpowiedni krój do do figury.