T-shirt męski CROSS JEANS granatowy

Model 15294-001

Przy zakupach za minimum 199,90 zł wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zamówieniach o wartości mniejszej niż 199,90 zł wysyłka na terenie Polski jest płatna i wynosi 14 zł.
54,90 PLN
34,90 PLN   /szt
Notify when product is available

Męski t-shirt Cross Jeans, model: 15294-001. Regularny krój. Okrągły dekolt. Pondczasowy wzór w paski z małą kieszonką na piersi. Koszulka z krótkim rękawem stanie się nieodłączną częścią garderoby.

Krój: regularny.
Wzór: paski.
Dekolt: okrągły.
Skład: 100% bawełna.

Product Code: 13-M-CRO-000041

Wysyłka

Zwroty produktów

 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, masz na to 14 dni od daty zakupu. Nie musisz podawać powodu. Wypełniasz formularz zwrotu i odsyłasz do nas paczkę. Po otrzymaniu przesyłki termin zwrotu płatności może wynieść od 2 do 14 dni, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie pokrywamy kosztu zwrotu produktu do nas.

 

Wymiana.

Zwróć niepasujący artykuł i zamów nowy w naszym sklepie.

 

Reklamacje produktów

Jeśli zauważyłeś, że zakupiony produkt ma wadę – poinformuj nas o tym. Masz wówczas prawo złożyć reklamację z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową.

Więcej informacji w Regulaminie oraz na stronie Zwroty i reklamacje.

t-shirt męski koszulka z krótkim rękawem męska t-shirt męski Cross koszulka z krótkim rękawem męska Cross granatowy t-shirt męski granatowa koszulka z krótkim rękawem męska granatowy t-shirt męski Cross granatowa koszulka z krótkim rękawem męska Cross

Newsletter

Subscribe
* Mandatory field
facebooktwitterpinterestinstagram