T-shirt męski CROSS JEANS kremowy

Model 15513-028

Przy zakupach za minimum 199,90 zł wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zamówieniach o wartości mniejszej niż 199,90 zł wysyłka na terenie Polski jest płatna i wynosi 14 zł.
64,90 PLN
44,90 PLN   /szt
Notify when product is available

Męski t-shirt Cross Jeans, model: 15513-028. Koszulka z krótkim rękawem w trzech kolorach z kieszonką na piersi. Regularny krój. Małe logo Cross na kieszonce. Idealna na codzień.

Krój: regularny.
Dekolt: okrągły.
Skład: 100% bawełna.

Product Code: 13-M-CRO-000042

Wysyłka

Zwroty produktów

 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, masz na to 14 dni od daty zakupu. Nie musisz podawać powodu. Wypełniasz formularz zwrotu i odsyłasz do nas paczkę. Po otrzymaniu przesyłki termin zwrotu płatności może wynieść od 2 do 14 dni, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie pokrywamy kosztu zwrotu produktu do nas.

 

Wymiana.

Zwróć niepasujący artykuł i zamów nowy w naszym sklepie.

 

Reklamacje produktów

Jeśli zauważyłeś, że zakupiony produkt ma wadę – poinformuj nas o tym. Masz wówczas prawo złożyć reklamację z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową.

Więcej informacji w Regulaminie oraz na stronie Zwroty i reklamacje.

t-shirt męski koszulka z krótkim rękawem męska t-shirt męski Cross koszulka z krótkim rękawem męska Cross kremowy t-shirt męski kremowa koszulka z krótkim rękawem męska kremowy t-shirt męski Cross kremowa koszulka z krótkim rękawem męska Cross

Newsletter

Subscribe
* Mandatory field
facebooktwitterpinterestinstagram