T-shirt męskie SS WRANGLER TEE WHITE

Model SS WRANGLER TEE W7D2FQ989

Przy zakupach za minimum 199,90 zł wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zamówieniach o wartości mniejszej niż 199,90 zł wysyłka na terenie Polski jest płatna i wynosi 14 zł.
99,00 PLN   /szt
Notify when product is available

Męski t-shirt Wrangler, model: W7D2FQ989. Biała koszulka z krótkim rękawem z dużym kolorowym nadrukiem na środku. Regularny krój, okrągły dekolt, wysokiej jakości bawełna. Duże rozmiary.

Krój: regularny.
Dekolt: okrągły.
Wzór: nadruk.
Skład: 100% bawełna.

Product Code: 13-M-WRA-000054

Wysyłka

Zwroty produktów

 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, masz na to 14 dni od daty zakupu. Nie musisz podawać powodu. Wypełniasz formularz zwrotu i odsyłasz do nas paczkę. Po otrzymaniu przesyłki termin zwrotu płatności może wynieść od 2 do 14 dni, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie pokrywamy kosztu zwrotu produktu do nas.

 

Wymiana.

Zwróć niepasujący artykuł i zamów nowy w naszym sklepie.

 

Reklamacje produktów

Jeśli zauważyłeś, że zakupiony produkt ma wadę – poinformuj nas o tym. Masz wówczas prawo złożyć reklamację z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową.

Więcej informacji w Regulaminie oraz na stronie Zwroty i reklamacje.

t-shirt męski koszulka męska z krótkim rękawem t-shirt męski wrangler biały t-shirt biały koszulka z krótkim rękawem biała t-shirt wrangler biały koszulka z krótkim rękawem wrangler t-shirt duże rozmiary koszulka z krótkim rękawem męska duże rozmiary t-shirt duże rozmiary wrangler koszulka z krótkim rękawem męska duże rozmiary wrangler

Newsletter

Subscribe
* Mandatory field
facebooktwitterpinterestinstagram