T-shirt męski WRANGLER SS LOGO TEE FORMULA RED

Model LOGO TEE W742FKXWO

Przy zakupach za minimum 199,90 zł wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zamówieniach o wartości mniejszej niż 199,90 zł wysyłka na terenie Polski jest płatna i wynosi 14 zł.
79,00 PLN   /szt
Notify when product is available

T-shirt męski Wrangler, model: W742FKXWO. Regularny krój, okrągły dekolt, duże kontrastowe logo WRANGLER na środku. Duże rozmiary.

Krój: regularny.
Dekolt: okrągły.
Skład: 100% bawełna.

Product Code: 13-M-WRA-000046

Wysyłka

Zwroty produktów

 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, masz na to 14 dni od daty zakupu. Nie musisz podawać powodu. Wypełniasz formularz zwrotu i odsyłasz do nas paczkę. Po otrzymaniu przesyłki termin zwrotu płatności może wynieść od 2 do 14 dni, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie pokrywamy kosztu zwrotu produktu do nas.

 

Wymiana.

Zwróć niepasujący artykuł i zamów nowy w naszym sklepie.

 

Reklamacje produktów

Jeśli zauważyłeś, że zakupiony produkt ma wadę – poinformuj nas o tym. Masz wówczas prawo złożyć reklamację z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową.

Więcej informacji w Regulaminie oraz na stronie Zwroty i reklamacje.

t-shirt męski koszulka męska z krótkim rękawem t-shirt męski wrangler czerwony t-shirt czerwony koszulka z krótkim rękawem czerwony t-shirt wrangler czerwony koszulka z krótkim rękawem wrangler t-shirt duże rozmiary koszulka z krótkim rękawem męska duże rozmiary t-shirt duże rozmiary wrangler koszulka z krótkim rękawem męska duże rozmiary wrangler

Newsletter

Subscribe
* Mandatory field
facebooktwitterpinterestinstagram