T-shirt męski WRANGLER SS RINGER TEE WHITE

Model RINGER W7D4D3989

Przy zakupach za minimum 199,90 zł wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Przy zamówieniach o wartości mniejszej niż 199,90 zł wysyłka na terenie Polski jest płatna i wynosi 14 zł.
99,00 PLN   /szt
Notify when product is available

Męski t-shirt Wrangler, model: W7D4D3989. Biała męska koszulka z krótkim rękawem zakończona czarną lamówką z małym logo na piersi. Regularny krój, okrągły dekolt, idealna na codzień.

Krój: regularny.
Dekolt: okrągły.
Skład: 100% bawełna.

Product Code: 13-M-WRA-000050

Wysyłka

Zwroty produktów

 

Jeśli chcesz zwrócić produkt, masz na to 14 dni od daty zakupu. Nie musisz podawać powodu. Wypełniasz formularz zwrotu i odsyłasz do nas paczkę. Po otrzymaniu przesyłki termin zwrotu płatności może wynieść od 2 do 14 dni, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie pokrywamy kosztu zwrotu produktu do nas.

 

Wymiana.

Zwróć niepasujący artykuł i zamów nowy w naszym sklepie.

 

Reklamacje produktów

Jeśli zauważyłeś, że zakupiony produkt ma wadę – poinformuj nas o tym. Masz wówczas prawo złożyć reklamację z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową.

Więcej informacji w Regulaminie oraz na stronie Zwroty i reklamacje.

t-shirt męski męska koszulka z krótkim rękawem biały t-shirt męski biała koszulka męska z krótkim rękawem t-shirt męski Wrangler męska koszulka z krótkim rękawem Wrangler t-shirt męski Wrangler biały męska koszulka z krótkim rękawem Wrangler biała

Newsletter

Subscribe
* Mandatory field
facebooktwitterpinterestinstagram