Jak kupić spodnie męskie przez internet?

Zakupy przez Internet cieszą się ogromną popularnością – są wygodne, szybkie i bezpiecznie. Z zakupem bluzy czy koszulki na ogół nie mamy żadnych problemów, jednak wybór pasujących spodni wciąż pozostaje sprawą dość trudną. Jest jednak kilka sposobów na to, aby zyskać sporą pewność, że zakupione online jeansy Wrangler będą na nas leżały jak ulał.

Mierzymy siebie

Przede wszystkim musimy dokładnie się zmierzyć. Pomocny w tym będzie centymetr krawiecki. Jeżeli planujemy zakupić jeansy Lee czy innego rodzaju spodnie, to powinniśmy zacząć od bioder. Miarę przeprowadzamy w najszerszej części figury, tuż poniżej talii. Pamiętajmy, aby podczas mierzenia nie zaciskać zbyt mocno centymetra wokół siebie, powinien on leżeć w miarę luźno. Następnie mierzymy nogawkę. Najpierw przykładamy centymetr po zewnętrznej stronie i mierzymy od pasa w dół, a następnie po wewnętrznej, od kroku aż do kostki. Jeśli chcemy, aby pomiary były prawidłowe, to powinniśmy stać w pozycji swobodnej, tak jak na co dzień. W przeciwnym razie, możemy dokonać niewłaściwych pomiarów i wybrać spodnie za długie lub za krótkie. Istotną kwestią jest także zmierzenie stanu z przodu oraz z tyłu. Dzięki temu zyskamy pewność, że jeansy Cross Jeans będą miały odpowiednią wysokość.

Wybieramy krój i skład spodni

Jeżeli posiadamy ulubione jeansy Lee i chcemy kupić kolejną parę, to możemy je zmierzyć, aby znacznie ułatwić sobie poszukiwanie pasującego modelu. W przypadku gdy mamy ochotę na coś nowego, musimy zastanowić się, jaki krój będzie dla nas najlepszy. Wiele zależy tutaj od rodzaju sylwetki, ale także od osobistych preferencji. Panowie o niskim wzroście powinni zrezygnować z mankietów i wybrać jeansy, które optycznie wydłużają nogi. Dobre będą więc spodnie typu rurki z lekko obniżonym stanem. Z kolei panowie wysocy będą świetnie wyglądać w spodniach z rozszerzonymi nogawkami. Na koniec warto się zastanowić czy chcemy kupić jeansy ze 100% bawełną czy może z dodatkiem elastanu, jeżeli zależy nam na tym, aby dobrze się układały i były wygodne podczas siadania czy kucania.