Dołącz do nas

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

KUPIEC - Kierownik Działu

Kierownik Działu Zaopatrzenia
(sieci sklepów - branża odzieżowa)
Miejsce pracy: RZESZÓW

Opis stanowiska
• Zarządzanie, organizowanie i koordynowanie pracy Działu Zaopatrzenia
• Bieżące monitorowanie zapasów oraz rotacji w magazynie (sieć 17 sklepów)
• Optymalizacja dostaw i transportu bezpośrednio od dostawców
• Współpraca z dostawcami w zakresie kontroli ustalonych warunków współpracy, awizacji dostaw, egzekwowanie terminowości i jakości dostaw oraz reklamacji
• Zarządzanie pracą podległego zespołu, motywowanie zespołu oraz egzekwowanie wyznaczonych celów
• Nadzór nad prawidłową realizacją procesów magazynowych i ich stałe doskonalenie
• Wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy magazynu, współtworzenie procedur magazynowych
• Kontrola prawidłowości obiegu dokumentów magazynowych

Wymagania
• Zainteresowanie modą, trendami oraz biznesem RETAIL
• Doświadczenie w pracy na stanowisku kupca w branży odzieżowej.
• Wykształcenie wyższe o profilu logistycznym lub ekonomicznym
• Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu Działem Zaopatrzenia, mile widziane w branży odzieżowej
• Doświadczenie w prognozowaniu i planowaniu zapasów sieci sklepów
• Wiedza z zakresu kategoryzacji produktów
• Praktyczna znajomość pakietu typu MS Office oraz systemów informatycznych
• Zdolności analityczne, samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu
• Umiejętność efektywnej współpracy z innymi działami oraz z dostawcami
• Monitorowanie kluczowych KPI: realizacji zamówień, poziomu serwisu dostawców, wartości zapasów

Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwojowej firmie z ponad 20-letnią tradycją na rynku
• Zdobycie ciekawego doświadczenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Przyjazną atmosferę pracy i kulturę organizacyjną opartą na partnerstwie

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@texasclub.pl

Termin do którego można nadsyłać zgłoszenia: 18.VI.2018.

SPRZEDAWCA Salonu Texas Club

Miejsce pracy: Rzeszów Galeria, Millenium

Sprzedawca to osoba aktywnie uczestnicząca w obsłudze klienta (będąca zarówno sprzedawcą jak i doradcą klienta), współpracująca z całym zespołem sklepu, dbająca o wygląd i wystrój sklepu.

Oczekiwania

Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem
Przyjazne usposobienie oraz postawa zorientowana na klienta
Zdolność szybkiego uczenia się
Szybkość działania oraz staranność
Elastyczne podejście do godzin pracy
Umiejętność pracy w zespole Twoje

Zadania

Obsługa klienta Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie) Obsługa kasy fiskalnej

Nasza oferta

Przyjazna atmosfera pracy,
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,
Szansa rozwijania umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji,
Rabaty na zakupy w sklepach firmowych Texas Club,
Przyjazną atmosferę,
Długofalowa perspektywa rozwoju i awansu zawodowego,
Praca na pół etatu, również w weekendy.

Doświadczenie w pracy w salonach odzieżowych będzie dodatkowym atutem.

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@texasclub.pl

Termin do którego można nadsyłać zgłoszenia: 16.VI.2018.