Rękawiczki na sezon jesienny

Skóra na dłoniach jest delikatna, dlatego potrzebuje szczególnej ochrony przed niskimi temperaturami. Z tego względu must have Twojej jesiennej stylizacji muszą stanowić rękawiczki. To dodatek, który z jeden strony pozwoli Ci lepiej zadbać o ręce, a z drugiej stanowi doskonałą okazję do wyróżnienia się i dopełnienia całego ubioru. Jakimi rękawiczkami warto zainteresować się w nadchodzącym sezonie?

Rękawiczki pozwalające na obsługę smartfona

Zainwestuj w rękawiczki, które na wysokości opuszków posiadają specjalne włókna umożliwiające obsługę ekranów w smartfonach i tabletach. Dzięki takiemu udogodnieniu już nigdy nie będziesz musiała rozmawiać przez telefon z marznącą ręką. Rękawiczki tego typu pozwolą Ci na swobodne odebranie połączenia, a nawet napisanie SMS-a. Zastanów się nad takimi rękawiczkami, ponieważ przyniosą Ci dużą wygodę. Tego rodzaju dodatki są w różnych kolorach i wzorach, dlatego z pewnością wybierzesz model, który będzie Ci pasował do kurtki lub szalika.

Mieniące się cekiny na rękawiczkach to hit sezonu 2017!

Na jesień polecamy również rękawiczki z cekinami. Koniecznie wybierz je w ciemnym kolorze, aby błyszczące dodatki były widoczne i przyciągały wzrok. Gruby splot włóczki podkreśli Twoje zgrabne dłonie, ale jeśli szybko się zagrzewasz, możesz zdecydować się na rękawiczki z polaru. Rekomendujemy je dla fanek sportu - są miękkie, więc dopasowują się do kształtu ruszającej się ręki. Cekiny na polarowej rękawiczce wprowadzą nieco elegancji do luźnej stylizacji.

Rękawiczka dwu- czy pięciopalczasta?

Zdecydowanie wygodniejsze są pięciopalczaste rękawiczki, ponieważ zapewniają pełną swobodę ruchów wszystkich palców. Jeśli jednak najczęściej trzymasz dłonie w kieszeniach, Twoje potrzeby spełnią także dwupalczaste rękawiczki. Nie wybieraj nudy i poszukaj dodatku o ciekawym wzorze i różnorodnej kolorystyce. Postaw na kontrastowe barwy, które pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu. Pamiętaj także, aby korespondowały z pozostałymi dodatkami, które wkładasz w jesienne dni.