Spódnica jeansowa z wysokim czy niskim stanem?

Tworząc ciekawe stylizacje odzieżowe, warto wykorzystywać jeans w każdej formie. Spódnice jeansowe są ponadczasową bazą, po którą można sięgać o dowolnej porze roku, bo zestawiona z różnymi dodatkami i elementami odzieży prezentuje się po prostu świetnie. Trzeba tylko pamiętać, aby fason dobierać odpowiednio do figury, co doskonale podkreśli jej walory.

Z wysokim czy niskim stanem?

Spódnice jeansowe znajdziemy w kolekcjach najlepszych producentów: firm Wrangler, Pepe Jeans, Lee. Długie i krótkie, luźne i przylegające do ciała, ciemne i jasne – występują w tak szerokim, zróżnicowanym asortymencie, że każda kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ważne jest, aby wybrać elementy odzieży zgodne z własnymi preferencjami oraz potrzebami sylwetki, bo tylko wtedy będziemy wyglądać i czuć się w takiej spódnicy dobrze.

Wysoki stan maskuje niedoskonałości

Masz krótkie nogi i pełne biodra? Spódnica z wysokim stanem będzie idealna dla tego rodzaju figury. Ten krój świetnie maskuje podobne niedoskonałości. Spódnica ma wysoki pas, więc brzuch zostaje spłaszczony i nic nad paskiem nie wystaje. Nogi natomiast zostają optycznie wydłużone. W przypadku spódnic z wysokim stanem kluczowe jest też dobranie odpowiedniej „góry”. Jeśli chcesz podkreślić i pokazać talię, wybieraj bluzki i koszule wpuszczane do środka, ewentualnie krótkie topy i t-shirty, które nie zasłaniają linii spódnicy.

Biodrówki dla szczupłych

Spódnice z niskim stanem także nie wychodzą z mody. To idealna opcja dla Pań, które chcą pochwalić się szczupłą, zgrabną sylwetką. W spódnicach zaczynających się na linii bioder najlepiej wyglądają wysokie Panie o długich nogach, ponieważ ten krój optycznie wydłuża tułów. Ten element garderoby można zestawiać z t-shirtami i eleganckimi koszulami, w zależności od potrzeb i preferencji. Wybierając spódnicę jeansową, warto skoncentrować się na wartościowych produktach od wiodących producentów. Kupując spódniczkę Wrangler czy Cross Jeans, zyskuje się pewność wysokiej jakości, trwałej formy i ładnego kształtu nawet po wielu praniach!